ניקיון הוא המפתח לסביבת עבודה נעימה ונוחה בין אם מדובר בניקיון משרדים, ניקיון חנויות בקניון, ניקיון לבניין משרדים מפואר, ניקיון יסודי לדירה לאחר בנייה או ניקיון במפעל גדול.

אז איך תהיו בטוחים שאתם מפקידים את נושא הניקיון בידי חברת ניקיון מקצועית וטובה ?

חשוב מאוד לשקף לחברת הניקיון מהן הדרישות והנקודות החשובות שברצונכם להעביר.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להיפגש עם חברת הניקיון אצלכם, לסייר עם נציג מטעמה בסביבת העבודה ולהציג את הדרישות לחברת הניקיון.

ישנם מספר דגשים שחשוב מאוד לבדוק בטרם תחליטו על חברת הניקיון שתבצע עבורכם את העבודה:

ניסיון

בראש ובראשונה חשוב ומומלץ לבחור בחברת ניקיון שיש לה ניסיון מוכח עם סטנדרטים גבוהים ומקצועיות.

חשוב לוודא עם חברת הניקיון כי היא מחזיקה ברישיונות כחוק, מפעילה עובדים מנוסים ומקצועיים, פועלת בחדשנות מבחינת טכניקות ניקיון משופרות וציוד משוכלל ומשתמשת בחומרי ניקיון בטיחותיים וידידותיים לסביבה.

התאמה

חשוב שחברת הניקיון תדע להתאים עבורכם תכנית עבודה מסודרת ומפורטת שתכלול את סדר הפעולות היעיל ביותר שיהיה מותאם לסביבת העבודה שלכם.

תכנית העבודה תכלול פירוט של שלבי הניקיון השוטף שיתבצע בכל יום לוודא שסביבת העבודה תהיה נקיה ובנוסף התכנית תכלול גם פירוט לניקיון תקופתי שיבוצע אחת לתקופה על פי דרישתכם שבו הדגש יהיה על שטחים וחללים נרחבים יותר כדוגמת מחסנים, מגרשי חניה, ניקיון לחלונות ראווה ועוד.

גמישות

קיימת חשיבות גדולה מאוד בעניין הגמישות מכיוון שישנם משרדים וחנויות שמעדיפים את ניקיון סביבת העבודה בשעות הבוקר המוקדמות בעוד שבמקומות אחרים הצורך הוא בשעות הערב בכדי למנוע הפרעה למהלך התקין של העבודה.

ודאו כי חברת הניקיון מסוגלת לאפשר שעות עבודה נוחות המתפרסות על פני כל היום כך שתוכל להיות זמינה עבורכם לעבודת הניקיון בכל שעה ובכל מקום בארץ.

בקרה

חשוב להגיע לתוצאות מעולות בניקיון סביבת העבודה וניקיון המשרדים אך חשוב באותה המידה לשמר את התוצאות הללו .

דרשו מחברת הניקיון לבצע בקרה רציפה ומתמדת בכדי לשמור על רציפות ואחידות באיכות עבודת הניקיון וכך תהיו בטוחים שהתוצאות הטובות יישמרו לאורך כל תקופת ההתקשרות.

קשר רציף עם מפקחים מטעם חברת ניקיון יוודאו כי אתם מקבלים מענה מהיר לכל בעיה שתצוץ בשטח.

יחסי עבודה נאותים

וודאו כי חברת הניקיון שברצונכם להעסיק משלמת לעובדיה על פי חוק, דואגת לביטחונם ויוצרת יחסי עבודה נאותים ומכבדים עימם.

דבר זה חשוב מאין כמוהו הן בהיבט של כבוד האדם והן ביצירת רצף בעבודה לעובד ובכך מונע תחלופה גבוהה של עובדים המבצעים את עבודת הניקיון במשרדכם.

כעת נותר לכם רק להחליט איזו חברת ניקיון עומדת בכל התנאים ולהתחדש בסביבת עבודה נקיה יותר

בהצלחה !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן